Skaner twarzy i kolekcja LAMELLO przebojem weszły na rynek

W działalność każdej firmy wpisany jest rozwój. Oznacza to poszukiwanie coraz to nowych rozwiązań i nieustanne podnoszenie jakości produktów. Te zasady z powodzeniem stosuje firma PARMAX – producent ekskluzywnych drzwi zewnętrznych, konsekwentnie wprowadzając w swoich drzwiach najnowocześniejsze rozwiązania.

Wprowadzane udogodnienia są prezentowane na wydarzeniach branżowych – targach i kongresach, na których spotykają się specjaliści i praktycy.

Skaner twarzy zapewni bezpieczeństwo

Na tegorocznych targach 4 Design Days, które cyklicznie odbywają się w Katowicach, firma PARMAX przedstawiła najnowocześniejsze zabezpieczenie drzwi – skaner twarzy. Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkowników domów PARMAX postawił na jedną z najbardziej innowacyjnych technologii dostępnych na rynku: identyfikację twarzy. Jako pierwsze produktem zostały wyposażone w to najnowocześniejsze zabezpieczenie drzwi dębowe Top Design GLASS całoszklane zabudowywane z dwiema dostawkami Glass. Procedura identyfikacji twarzy za pomocą skanera twarzy przebiega bardzo szybko i wygodnie, ponieważ nie wymaga żadnych czynności od osób wchodzących. Nie muszą one przykładać palców do czytnika, tak jak jest to w przypadku czytnika linii papilarnych, ani oka do skanera siatkówki, by system potwierdził ich tożsamość. Obserwując rozwój technik zabezpieczeń, można stwierdzić, że systemy identyfikacji biometrycznej zdominują rynek zabezpieczeń, ponieważ są to najbardziej bezinwazyjne i szybkie metody identyfikacji osób.

Drzwi LAMELLO – kolejna gwiazda w kolekcji PARMAX

Rzeszowskie Targi Budownictwa EXPO DOM były z kolei okazją do zaprezentowania nowej kolekcji drzwi. Tym razem firma PARMAX przedstawiła na forum specjalistów drzwi LAMELLO, które od razu zostały zauważone przez fachowców. Kolekcja LAMELLO miała mocne wejście, zdobywając od razu nagrodę, bowiem komisja ekspertów, pod przewodnictwem mgr. inż. Józefa Ślączki, członka Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, doceniła najnowszą kolekcję LAMELLO, przyznając firmie PARMAX Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Takie wyróżnienia są dla firmy motywacją do dalszej pracy i szukania kolejnych innowacyjnych rozwiązań.
Złote Medale Podkarpackiego Rynku Budowlanego co roku przyznawane są przez organizatora Podkarpackich Targów Budownictwa EXPO DOM firmom, których produkty odznaczają się innowacyjnością i poprawiają jakość życia. A te właśnie cechy spełniają nowe drzwi z kolekcji PARMAX. Najnowsza kolekcja LAMELLO w unikalny sposób łączy wyjątkowy design, nowoczesne technologie i najwyższej jakości materiały. Elektrozaczep, sterowanie elektroniką, klawiatura kodowa, dzięki której drzwi można otwierać automatycznie, i najważniejsza cecha – maksymalna rozpiętość skrzydła drzwi LAMELLO wynosi 3,50 cm – to podniesienie poprzeczki na rynku drzwi zewnętrznych klasy premium i poszerzenie oferty wyboru dla inwestorów. To właśnie te rozwiązania sprawiły, że drzwi LAMELLO zostały docenione.

Targi 4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości

Obecność na targach i spotkaniach branżowych to stały element działalności każdej firmy. PARMAX prezentuje swoje produkty na wydarzeniach najważniejszych dla branży budowlanej. W tym roku były to katowickie targi 4 Design Days to – największe w tej części Europy międzynarodowe wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa, gdzie w ciągu czterech dni – od 6 do 9 lutego – w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyło się kilkadziesiąt spotkań, paneli, dyskusji i warsztatów z udziałem ponad 10 tys. przedstawicieli branży i ponad 25 tys. odwiedzających. 4DD to również ponad 300 producentów, projektantów, dostawców produktów i usług oraz wystawców na targach niezależnego designu pod nazwą Design 4you.
Targi 4 Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. Targi 4 Design Days są doskonałą okazją, żeby zorientować się, jakie są aktualne trendy w budownictwie, architekturze i wystroju wnętrz. Pierwsze dwa dni były adresowane do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą oraz wzornictwem. Wypełniło je kilkadziesiąt sesji dyskusyjnych i prezentacji, które koncentrowały się wokół zrównoważonego rozwoju w budownictwie i architekturze, odpowiedzialnego projektowania, które uwzględnia długie życie budynków, budowania z myślą o ograniczeniu ingerencji w środowisko naturalne.

Targi Budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie

W dniach 6-8 marca odbyły się w Rzeszowie jubileuszowe Targi Budownictwa EXPO DOM. To najstarsza i największa impreza wystawiennicza branży budowlanej we wschodniej Polsce. Rzeszowskie wydarzenie przyciąga profesjonalistów, zajmujących się budowaniem, architektów, inżynierów, deweloperów, ale również wszystkich, którzy przystępują do własnej inwestycji. Podczas jubileuszowej, 25. edycji, odbyły się także Targi Nieruchomości z udziałem najważniejszych deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie. Wydarzeniu towarzyszyły dwa kongresy, dotyczące nowoczesnych rozwiązań architektonicznych i budownictwa infrastrukturalnego, giełda kooperacyjna dla przedsiębiorców oraz szkolenia na temat budowlanego rynku pracy. Nowinkom technicznym, rozwiązaniom IT był poświęcony odbywający się w ramach wydarzenia Kongres Smart Project, Building & City.

Obecność firmy PARMAX na wydarzeniach branżowych i odebrane wyróżnienia są potwierdzeniem kierunku obranego przez firmę, by nieustannie poszukiwać inspiracji i nowych rozwiązań w celu oferowania klientom coraz doskonalszych produktów.