Parmax na wydarzeniach branżowych

Śledzimy bieżące trendy, dążymy do promowania naszej marki wśród jak najszerszego grona odbiorców, dlatego nie mogło nas zabraknąć na najważniejszych wydarzeniach branżowych. Razem z naszymi partnerami braliśmy udział w 4 Design Days, Targach Budownictwa EXPO DOM Rzeszów oraz Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefie Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2019”. Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z naszych aktywności.

Obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych to jeden z ważnych aspektów naszej działalności. Prezentujemy na nich nasze najlepsze produkty, wprowadzane nowości, mamy okazję spotkać się z naszymi klientami i przedstawić się szerszej publiczności. W ten sposób budujemy również świadomość marki.

4 Design Days

4 Design Days to międzynarodowe święto architektury i designu, podczas którego najwięksi polscy i zagraniczni architekci, projektanci, producenci i firmy usługowe dyskutują na temat inspiracji i najnowszych trendów. Spotkania z ekspertami, gwiazdami, warsztaty, wystawy tematyczne, ekspozycje ponad 300 niezależnych producentów oraz targi niezależnych projektantów. Na największym w tej części Europy wydarzeniu dotyczącym rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa nie mogło zabraknąć firmy PARMAX. Mogliście spotkać nas na dwóch stoiskach – SUPERDRZWI (stoisko numer 86) i MULTIKO (stoisko HG1). Podczas targów zaprezentowaliśmy m.in. model drzwi X Faktor z nieregularnym frezowaniem i zawiasem Pivot z przesuniętą osią i naszą nowość – drewniane stoły.

Targi Budownictwa EXPO DOM Rzeszów

Kolejne branżowe wydarzenie, na którym prezentowaliśmy ofertę drzwi zewnętrznych PARMAX, to 24. edycja Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości w Rzeszowie, odbywających się w dniach 22–24 marca 2019 r. Wydarzenie było skierowane do osób planujących budowę, remontujących lub adaptujących domy i mieszkania, a także aranżujących wnętrze lub ogród. Targi odwiedziło ponad 12 tysięcy zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą ponad 200 dostawców. Na stoisku salonu „Stolmat” prezentowaliśmy nasze flagowe drzwi X Faktor z dwoma dostawkami szklonymi Glass, a także trzy wyjątkowe modele z kolekcji Top Design GLASS: G08 (dąb belkowy) wraz z dostawką stałą szkloną w formie skrzydła, G05 z nakładką aluminiową i dostawką stałą Glass w formie skrzydła oraz G01 z nakładką ze spieku kwarcowego.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2019”

Kolejnym wydarzeniem, na którym zaprezentowaliśmy nasze produkty dzięki naszemu partnerowi, były Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz „TWÓJ DOM 2019” w Bielsku-Białej. 55. edycja wydarzenia zgromadziła ponad 250 wystawców polskich i zagranicznych i około 8 tysięcy zwiedzających. Tematem przewodnim tegorocznych targów było „Budownictwo niemal Zero Energetyczne”. Podczas wydarzenia jeden z naszych partnerów, firma TECTUM, zaprezentowała nasze produkty. Serdecznie dziękujemy za współpracę.

Aktywność na wydarzeniach branżowych to niezwykle istotny aspekt naszej działalności. To okazja, aby we współpracy z naszymi partnerami zaprezentować się szerszemu gronu potencjalnych klientów, budować świadomość marki, a także śledzić bieżące trendy. Niebawem spotkamy się na kolejnych targach – do zobaczenia wkrótce!