Montaż tak samo ważny jak produkt

Drzwi zewnętrzne podkreślają styl obiektu i pozwalają wydobyć jego piękno. Dobry produkt to jednak nie wszystko. Aby drzwi zewnętrzne służyły przez lata i spełniały swoje funkcje bez zarzutu, muszą być prawidłowo zamontowane.

Podczas wyboru drzwi zewnętrznych do domu czy budynku użyteczności publicznej większość osób skupia się na walorach wizualnych. Ciekawe wzornictwo, najwyższej jakości materiały, przede wszystkim różne gatunki drewna, często łączone z innymi materiałami, jak aluminium czy beton, ciekawe przeszklenia, interesujące detale – klamki, pochwyty czy zawiasy – wszystko to jest bardzo ważne, ale to dopiero połowa sukcesu.

Profesjonalny montaż

Ponieważ zakup drzwi jest inwestycją na lata, nie warto oszczędzać. Lepiej postawić na produkt markowy, najwyższej jakości, którego producent zapewnia gwarancję na wiele lat. Jednak aby gwarancja działała, muszą być spełnione określone warunki. Wśród nich jest montaż wykonywany przez profesjonalny, autoryzowany serwis. Klientom trzeba nieustannie przypominać, że nawet najpiękniej skonstruowane drzwi nie dodadzą uroku wnętrzom, jeżeli zostaną źle zamontowane. Profesjonalny montaż pozwala cieszyć się drzwiami przez długie lata.
Klienci powinni mieć świadomość, że korzystanie z usług profesjonalistów daje pewność prawidłowego montażu drzwi. Bo nawet najlepsze drzwi zewnętrzne nie będą spełniały swoich funkcji, jeżeli zostaną nieprawidłowo zamontowane. Firma PARMAX przywiązuje ogromną wagę do profesjonalnego montażu drzwi zewnętrznych, ponieważ w końcowym efekcie wpływa to na zadowolenie klientów.

Gwarancja na drzwi PARMAX

Kupno drzwi to decyzja na lata. Drzwi to ten element wykończenia domu, który ma służyć przez wiele lat. Dlatego też starannie wybieramy poszczególne parametry i elementy wyposażenia: materiał, wypełnienie, przeszklenia, kolor, a także akcesoria: ościeżnice, klamki i zawiasy. Cechami, które w przypadku drzwi cenimy sobie najbardziej, są bez wątpienia trwałość i wytrzymałość. I w tym miejscu trzeba wspomnieć o kolejnym etapie, czyli właściwym montażu. Profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych, wykonany przez doświadczonych specjalistów, przekłada się nie tylko na pewność prawidłowego wykonania usługi, ale w konsekwencji na gwarancję serwisową producenta.

Gwarancja na drzwi zewnętrzne PARMAX nie obejmuje bowiem uszkodzeń i wad powstałych wskutek nieprawidłowego montażu wykonanego przez nabywcę we własnym zakresie, niezgodnego z obowiązującymi normami. Warunkiem skorzystania z uprawnień gwarancyjnych, czyli przyjęcia reklamacji i ewentualnych późniejszych świadczeń serwisu gwarancyjnego, jest przedłożenie m.in. protokołu montażu wykonanego przez profesjonalny serwis.

Zyskać pewność

Decydując się na profesjonalną usługę montażu drzwi PARMAX, klient zyskuje pewność, że drzwi zostaną zamontowane poprawnie i fachowo. Dzięki temu uda się uniknąć częstych usterek związanych z nieprawidłowym montażem, jak np. wypaczenie czy opadanie drzwi.

Architekci mogą i powinni informować klientów, że aby zapewnić bezpieczne i spokojne użytkowanie drzwi, warto postawić na autoryzowany serwis, który zamontuje drzwi i na którego pomoc w przyszłości, już w trakcie użytkowania, będzie można liczyć w razie potrzeby.